BUDOWNICTWO DROGOWE
USŁUGI DROGOWE
KRZYSZTOF BŁAHUSZEWSKI

Budownictwo Drogowe

Firma Usługi Drogowe Krzysztof Błahuszewski powstała w 1998 roku, realizując projekty związane z budownictwem drogowym, a od 2006 roku wzbogaciliśmy ofertę o działalność w zakresie wydobycia i przerobu kruszyw naturalnych. Dzięki temu zarówno jako wykonawca, jak i podwykonawca, kompleksowo realizujemy usługi drogowe na najwyższym poziomie.

Podstawową działalnością naszej firmy jest budownictwo drogowe, w tym m.in budowa dróg, remonty dróg oraz różnego typu roboty drogowe. Głównym obszarem świadczenia usług jest województwo mazowieckie, a przede wszystkim Warszawa i okolice. Naszemu doświadczeniu oraz profesjonalizmowi zaufało wiele firm, zlecając do realizacji różnorodne projekty związane z budownictwem drogowym.

Budowa dróg

Setki pomyślnie zrealizowanych zleceń i lata doświadczenia udowadniają, że budowa dróg to nasza specjalność. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, wykwalifikowanymi inżynierami oraz fachowcami, dzięki czemu każdy projekt budowy dróg Warszawy i nie tylko, jest rzetelnie realizowany, oferując przy tym konkurencyjne ceny.

Powierzając nam swoje zlecenie, mają Państwo pewność najwyższej jakości obsługi klienta, gwarancję fachowego doradztwa w zakresie budownictwa drogowego oraz terminowości ukończenia projektu. Wszystko to jest możliwe dzięki współpracy z zaufanymi partnerami i podwykonawcami, wysokiej jakości materiałom oraz wieloletniemu doświadczeniu w budowie dróg.

Roboty drogowe

Roboty drogowe wykonujemy kompleksowo. W ofercie naszej firmy klienci znajdą pełen zakres działań, takich jak m.in. przygotowanie gruntu, wykonanie warstw konstrukcyjnych, stabilizację gruntu, wykonanie nawierzchni z różnego typu surowców i wiele innych. Każde zapytanie o roboty drogowe traktujemy indywidualnie, dzięki czemu ostateczna oferta jest zawsze stworzona pod kątem wymagań
i oczekiwań klienta.

Specjalistyczny sprzęt oraz zespół najlepszych profesjonalistów sprawia, że jesteśmy ekspertami od wszelkiego typu remontów dróg oraz robót drogowych. Pełen zakres świadczonych usług pozwala na realizację zleceń z zachowaniem wszystkich zasad budowlanej i drogowej profesji, gwarantując sukces każdego projektu. 

Nasz sprzęt:

Wozidła Volvo A35D i A40D

Walce ogumione i stalowe

Walce ogumione i stalowe

Spycharka Cat D5N z systemem laserowym 2D

Spycharka Cat D5N z systemem laserowym 2D

samochody 4-osiowe

Samochody 4-osiowe

Równiarka kołowa New Holland z systemem laserowym 2D

Refuler do wydobycia kruszywa spod wody usługi drogowe

Przesiewacz mobilny usługi drogowe

Ładowarki kołowe Volvo usługi drogowe

Kruszarka stożkowa Pegson Maxtrak usługi drogowe

Koparki kołowe Volvo usługi drogowe

Koparki gąsienicowe

Cenisz dokładność, rzetelność i profesjonalną obsługę? Skontaktuj się z nami!